Keď žena znenávidí manžela bez vážnej príčiny, buď ma poruchu osobnosti, milenca alebo dostala to čo si zaslúžila, potom rozvod bol nevyhnutný (odpoveď)

Najhoršie na tom je, že trpia skutočne nevinné deti, ktoré v pubertálnom veku nevedia, kde je skutočná pravda a kto je naozaj vinný. Ženy sú zvýhodňované citovým vydieraním svojich detí a štát im napomáha. Viceprezidentka PZ vyzvala „ženy“ aby sa nebáli ohlasovať prípady domáceho násilia aj počas koronavírusu. Nič by na tom nebolo podozrivé, keby…… keby neexistovali aj opačné situácie v ktorých sa obeťou domáceho násilia a psychického týrania a vydierania stáva muž.

(Tento blog je určený najmä pre týrných mužov)

Toto neni pranie špinavého prádla v rodine, toto je blog o politickom prenasledovaní v ktorom sa štát znížil na „uplatenie“ manželky v boji proti manželovi na úkor mojích detí!!!! Čítajte v týchto intenciách!!!

Priatelia aj neprajníci, toto je môj 150 blog na Hlavných správach a môžete si spočítať, že väčšinou píšem o politike, politikoch a politických prehmatov voči mne osobne a mojej rodine, hlavne v súvislosti s nevydaním bezdôvodného obohatenia (dnes už vyše 3 mil. euro), následnou krádežou rodinného domu, rozbitím rodiny ako odplata za mojú politickú angažovanosť od roku 1986, kedy som odišiel z televízie a založil som súkromné videoštúdio ORION s úmyslom založiť NOTES – Nezávislú občianskú televíznu spoločnosť ako alternatívny zdroj vtedajšej štátnej jednofarebnej televízie. Po tzv. „nežnej“ som založil politické hnutie HSP – Hnutie za slobodu prejavu s jediným cieľom „pod dohľadom televíznych kamier sledovať prevod majetku z predtým spoločného vlastníctva do súkromných rúk“. Kto to vtedy chcel, keď všetci vtedajší organizátori ŠTB chceli len kradnúť, kradnúť a kradnúť.

Ale stalo sa to, čo som predpokladal – nepriateľ zaútočil z vnútra – jadra rodiny.

Nemusel som sa dlho rozhodovať k napísaniu tohoto blogu, keď som si prečítal blog mojej bývalej manželky – Daniely Molnárovej, ktorá ma doslova ohovorila ako manžela ktorý „zlyhal“, nakoľko sa mu v hlave zrodil pre rodinu samovražebný plán – zobral si úver a nesplácal ho. Musela všetko zbaliť a uniknúť do Švajčiarska. Napriek tomu aký je manžel hlupák, ona chcela aby deti mali ako také detstvo prežité v kompletnej rodine. Dnes si spokojne žijú vo Švajčiarsku a kde je jej manžel? Je to obyčajný bezdomovec, ktorý prežíva so svojou družkou niekde na parkovisku v Slávičom údolí. Vraj najväčším utrpením je pre nich, že si vraj dovoľujem ich verejne ohovárať, obviňovať a urážať za veci, ktoré nikdy nespáchali. Nuž za hodinu bolo vyše 7 tisíc kliknutí a desiatky komentárov na jej podporu proti mne!!!! To není po kostolnom poriadku!!!

JA TVRDÍM, ŽE JE TO POLITICKÁ ODVETA NA MOJE KRITICKÉ BLOGY

Občianska vojna? Jej začiatok začína „intrigami“ v rodinách a končí korupciou na súdoch.

Nebudem ďaleko od pravdy tvrdením, že tento jej blog je premyslený útok z vnútra proti mojím kritickým článkom, že na Slovensku „stále“ vládne mafia čoho vyvrcholením bola kauza Kočner a spol. za asistencie Trnku a Jankovskej – sú priamo zodpovední za nevymožiteľnosť práva, za stovky podvodoch, ktoré by sa mali ešte prešetrovať a nemôže to skončiť odsúdením Kočnera a 13 sudcov, ale musí sa vytvoriť vyšetrovacia komisia na prešetrenie aj iných „korupčných rozhodnutí“ na nič netušiacom obyvateľstve spáchaných zločinov touto organizovanou skupinou. Ja tvrdím, že článok bývalej manželky vôbec není z jej hlavy ale z hláv tých, ktorí sa v komentoch do mňa navážajú a obviňujú ma ako daňového podvodníka, ktorí si neodvádzal dane a preto mám nízky dôchodok a dokonca podľa anonýmneho super komentátora som aj volebný podvodník.

Jej blog mal 363 slov, môj už 526 preto sa nebudem rozpisovať, za všetky dôkazy stačia dva….. (ostatné dôkazy budem uverejňovať postupne. To není pranie špinavého rodinného prádla to je odhalenie prenasledovania rafinovaným spôsobom – útokom zvnútra rodiny s cieľom potupiť muža!!!

pozri Rozsudok – uverova zmluva je voci Janovi Molnarovi neplatná

oproti tomu je odporca Daniela Molnarova povinna zaplatit vyse 98 tisic eur!!!!!! Ktore do dnesneho dna nezaplatila a utiekla do zahranicia!!!!

Odkaz pre redakciu Hlavných správ!

Daniela Molnárová po rozvode používa meno na FB ako Daniela Schmidt, preto meno Daniela Molnárová je zneužitie cudzieho mena na ohováranie exmanžela Jána Molnára, blog je ohovaračský a šíri nenávisť čo je v rozpore s dobrými mravmi a žiadam falošného blogera ZABLOKOVAŤ

Pre čitateľov na záver zopár komentárov k jej blogu:

AthlonX2 •

Je mi ľúto, ale váš exmanžel píše pekne a nie sú to žiadne bludy. Prečítal som všetko. Pravda je iba, že meriate všetko materiale (mali sme pekny dom, toto a hento….). A láska či iné city kde sú. Ostala vám iba nenávisť, ktorou ste infikovali deti a infikujete aj nás.

Jozef4k •

Ty musíš byť dobre trafená, keď takéto rodinné vzťahy vytahujes na verejnosť. To znamena, ze si ich nevedela a ani nechcela riešiť solídne, iba vo dvojici.

Ak chce Molnárová skutočne riešiť svoje problémy (ak ich naozaj ma), tak bude hľadať iné cesty (právnikov, poradcov, psychológov).
Znemožniť na verejnosti, prekaziť pracovnú a osobnú kariéru, zničiť povesť partnera, pomstiť sa – to je cieľ prepierania „rodinného prádla“ na verejnosti. A treba rovno povedať, že ide o veľmi primitívne konanie. Konanie, ktoré robia charakterovo primitivni ľudia.

Milan Golian •

Dúfam, že mi autor týchto riadkov odpustí, ale sa to sem hodí…
Poznáme domáce násilie, chlap chodí na dvanástky aby uživil rodinu a pani domáca nenavarí, deti u susedov, doma neumytý riad a bordel, v obývačke päť kamarátok pri kávičke kádruje svojich neschopných mužov, veď hanba chodiť na trojročnom aute, chmuľo nevie vybaviť ani riadnu dovolenku v karibiku a v zime som bola lyžovať len dvakrát a aj to strčil deti svokre, no ja sa fakt rozvediem, však uvidí, pôjde s holým zadkom mamičke a bude platiť výživné najmenej 3000€ a o decká nech sa stará, keď si ich vedel spraviť, ja som už unavenáááááááááá!
Nesľúbili ste náhodou vážená pani, že budete pri ňom stáť v dobrom aj zlom. V dobrých časoch to bolo fajn, keď prišli zlé, už bol neschopný bezdomovec a hlupák. Čo keby ste si priznali aj svoj diel viny, jaj vy ste dokonalá, to poznám z osobnej skúsenosti.
Po 89 sme prišli o priemysel, poľnohospodárstvo a teraz na to tvrdo doplatíme, ale čo je najhoršie, v morálke sme prerazili úplné dno úpadku. Nečítam pravidelne jeho články, ale čo som čítal, tak tam napáda hlavne štátnu byrokraciu v polícii a justícii, nie osobe vás. No a tu musím napísať, že žiaľ právo dnes neháji spravodlivosť, ale ju doslova znásilňuje.
Lenže vy ste napadli osobe jeho, ba ho dokonca nenávidíte a za čo? Mám dojem, že váš problém je hlave v tom, že sa našla osoba, ktorá pri ňom stojí, aj v tom zlom a nepozerá sa na neho, len cez čísla na jeho bankovom účte… ak som sa niekoho dotkol, tak sa vopred ospravedlňujem.

Nosferatu  hruška •

Dnes, tak ako v 90s, sú hlavnými problémami: Nezamestnanosť, inflácia, bezdomovectvo, neudržateľný finančný model spôsobený vytváraním peňazí požičiavaním do existencie, nesebestačnosť, nedostatok ubytovacích kapacít, exekúcie, motivácia profitom na celospoločenskej úrovni, neexistencia štátnej kontroly peňazí a ich tvorby a praktická neexistencia vlastného priemyslu. Nie je možné za tieto neduhy viniť komunistov, keďže ani jeden spomedzi týchto neduhov počas komunizmu neexistoval.

Nosferatu  hruška •

nemáš jasno v základných otázkach?
domnienka, že každý má šancu zarobiť a preto je jeho vina, že nezarobil nie je správna. Spôsob akým sa v kapitalizme vytvárajú peniaze znamená, že na niekoho musí nevystať a preto je v kapitalizme matematicky nutná existencia bezdomovcov a pracujúcej chudoby.

V EU máme zlúčený trh, integrovanú ekonomiku a spoločnú menu. Pôsobia tu celoeurópske banky a supermarkety, v ktorých sú západné (často vyššie) ceny. Väčšina z nás pracuje pre západné firmy, vyrábame západnou metodikou a západnou efektivitiou práce produkty, ktoré sa na spoločnom trhu predávajú za západné ceny. Podľa všetkých pravidiel trhovej ekonomiky by sme mali mať aj západné platy, no nemáme ich. Platia nám 1/3 platy, čo ukazuje najmä dve veci: 1. sme kolónia 2. trhové princípy vo svojej podstate nefungujú a hospodárske vzťahy sú formované podľa iných princípov – podľa princípov imperiálnych.

Jozefius •

molnarova,oprav si nadpis,ten ma zniet,ked zena znenavidi manzela..pricina pre ktoru moze sa toto udiat je rozna,od maleho penisu,cez maly plat,az po velky penis a velky plat..chyba v tomto pripade sa udiala na oboch stranach,tu nik nemoze hodit kamenom nevinny..ani jeden z vas tu nepovedal pravdu od zaciatku..ked bolo vsetko take fajn a molnar v snahe byt este lepsi,kedze vsetko dovtedy slapalo,nedostal prilezitost,ani pomocnu ruku,namiesto toho molnarova bzikla do svajcu( neviem,ci s pozehnanim sudu),ale ako sa to deje s pozehnanim sudu mnohokrat a odsudila molnara do role nanichodnika a plemenneho samca,ktory jej spravil deti a ona si ich jednoducho prisvojila,aj napriek jeho nesuhlasu..toto je ale bezna prax nasich sudov,poznam z okolia mnoho takych pripadov a sam som to zazil na vlastnej kozi..nazi feministicka ideologia dnes je jednym z najvescich nepravosti a tragedii modernej spolocnosti..
prosim ta molnarova,uz viac nepis,zhovadila si sa dostatocne so svojou pomstou,riesenim a objasnenim situacie..je hroza,ze toto mozes este aj beztrestne sirit..

————-odkazy a linky —————–

Stále hľadám odvážneho právnika, ktorý vyhodnotí krádež môjho rodinného domu, dôkazy sú tuná: www.koloseo.info/naka

——————————————-
Kto je presvedčený, že mi štát ublížil, prosím preispejte aby sme sa s rodinou vymanili z bezdomovectva, bez pomoci to nejde verte mi……..
bank:
AT682021621634355100 BIC: SPHBAT21XXX

Priatelia založili Fan club Jana Molnára, ak sa Vám moje blogy, ktorých je už 144 páčia na hlavných správach, pridajte sa, Ďakujem

https://www.facebook.com/groups/300920957547314/

Tak a je to tu, máme liek na koronavirus, čítaj

https://www.topky.sk/cl/10/1868341/KORONAVIRUS-Slovenska-biologicka-ma-navod–ako-predist-sireniu-nakazy–budete-prekvapeni–ake-je-to-jednoduche

Minúta ticha  pre všetky obete po roku 1989!

Kde prirodzené právo prehráva nad papierovým právom, treba aby rozhodli občania v ľudovom referende!

Ešte raz na záver:

Bude nás 1.000.000 (milión) ľudí, ktorí nevolili Čaputovú? A podpíšu petíciu za jej odvolanie

Linka na petíciu: https://www.peticie.com/a/228130

https://www.peticie.com/vyhlasenie_neplatnosti_prezidentskych_volieb_v_roku_2019_a_ich_opakovanie

Linka na Facebook: https://www.facebook.com/groups/637031686760444

Podpíšte a preposielajte priatelia!!!!

Toto som zabudol… naša nádej….

Eldorado

Prílohy:

Kauza krádež rodinného domu na webe: www.koloseo.info/naka

Rozprávaný príbeh:

videa na youtube: https://www.youtube.com/user/chorademokracia/videos

Prečítajte si z iného rozného uhľu Tu

Kliknite aj na mojú ďalšiu novú kapitolu Tu

Alebo moje archívy v HN

Mohli mi ukradnúť dom, majetok, pohľadávky ale to, že mi ukradli syna to im nedarujem!!!!

https://blog.hlavnespravy.sk/14033/dalsi-otvoreny-list-prezidentke-zuzane-caputovej-ak-nemozete-odvolat-generalneho-prokuratora-vyzyvam-vas-na-otvoreny-dialog/

Komentare

150

Utorok 28.4.2020 Na otázku či ponechať aj naďalej obchody v nedeľu zavorené po korone je jednoduchá odpoveď, nielen nedeľu ale aj sobotu….. Sobota a nedeľa sú od nepamäti dni pracovného pokoja, tak to treba chápať, že tak by to malo byť!!!!! Ale navyše treba ZAKÁZAŤ tzv. mordovky 12 hodinové smeny, viem o čom hovorím po 12 hodinách práce za pásom, za pokladňou a inde je človek tak zmordovaný, že potom dva dni potrebuje oddych a zase stále dookola… potom ľudia nevnímajú ani politiku ani kultúru ani veci verejného záujmu, to vyhovuje jedine kapitalistom a podvodníkom, ktorí spoliehajú na reklamu aby oklamali svojích voličov!!!!

Pondelok 27.4.2020  „Spoločné vyhlásenie prezidenta Ruskej federácie Vladimíra Putina a prezidenta Spojených štátov amerických Donalda Trumpa pri príležitosti 75. výročia stretnutia na rieke Labe je dobrým signálom k obnove dobrých vzťahov medzi štátmi a dobrej atmosféry na celej medzinárodnej scéne.“

„Nebudeme proti nikomu bojovať. Vytvoríme podmienky, aby nikto nechcel bojovať s nami,“ …

„25. apríla 2020 si pripomíname 75. výročie historického stretnutia sovietskych a amerických vojakov, ktorí si potriasli rukami na poškodenom moste cez rieku Labe.

Nedeľa 26.04.2020  Dobré komentáre priamo v blogu, oponenti sa postupne prezrádzajú – Tajný dohľad nad občanmi stále funguje, ani Čaputová ani Matovič a tobôž Kollár a Sulík nechcú ho zastaviť, keď sú při moci každému to vyhovuje. Môžu pomocou SIS stínať hlavy a generálny prokurátor stále mlčí!!!

Sobota 25.04.2020  Moskva varuje, že stále existuje hrozba jadrovej vojny

S. Ryabkov vydal správu o budúcnosti ruskej zahraničnej politiky na ústredí tlačovej agentúry TASS v Moskve. Boj o medzinárodnú dominanciu sa podľa neho prudko zintenzívnil ešte pred začiatkom pandémie,  ale „ani koronavírus nebol schopný tento proces zastaviť, práve naopak, iba ho zosilnil a urýchlil“. „Prehlbujú sa rozdiely, ktoré môžu vyústiť do veľkých – potenciálne globálnych – medzinárodných konfliktov. Hrozba jadrovej vojny stále nebola odstránená,“ varoval zástupca ruského ministra zahraničia. Neberte tento blog jako „pranie špinavého prádla“ ale jako odhalenie prenasledovanie a rozbíjania rodán zvnútra ak je muž iného názoru než ten oficiálny.

Piatok 24.04.2020  Matovič by sa radšej mal venovať pokračovaním odhalovania zločincov v kauze Kočner + 13 sudcov + Jankovská + Trnka – verzus poškodení občania, chystám PROTEST – postavím vojenský stan (ako Matovič) a budem protestovať a držať hladovku pokiaľ mi nevrátia môj rodinný dom a neodsúdia tých, ktorí tento podvod zatajujú!!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *