MIMORIADNE – Takúto žlč som ešte od žiadného šéfredaktora nepočul – zablokoval mi blogovanie a napisal „molnar je kokot“, oplatí sa prečítať jeho –email a jeho rétoriku – NE-slušnosti…….

Prečítané

Konšpirácia ako HROM cez moju exmanželku, prvý krát dostala 30 tisíc euro od SIS za to, že uniesla maloletého syna a utiekla do Rakúska, koľko dostala „asi“  teraz keď súhlasila s konšpiráciou aby ma zablokovali 100 alebo 200 tisíc euro, oplatí sa Vám prečítať ako ma častoval šéfredaktor údajne serioznych a nezávislých Hlavných správ.

Útok proti mojej osobe sa začal, vymazali mi blog konšpiráciami – ide voľba generálneho prokurátora a ďalšie – moje blogy boli netradičné najvyššia čítanosť mala 51 tisíc kliknutí – tak ich radšej zablokovali a účet vymazali……….

MIMORIADNA SPRÁVA – kokotizmus je normálne oslovenie z úst šéfredaktora!!!!!

Toto je odpoveď údajného šéfredaktora Hlavných správ…..BRAVÓÓÓÓ… nech žije sloboda prejavu!!!!

Molnárová si založila na Hlavných správach účet blogerky a uverejnila ohovaračský článok proti mne na ktorý som reagoval dôkazmi, že ona je dlžníčka a podvodníčka, ale Molnárová potom žiadala pána šéfredaktora z e-mailu nie Molnarova ale Danica Schmidt o zrušenie môjho blogu z dôvodov, „hraničiacou s istotou to založil moj bývalý manžel Ján Molnár a žiada šífredaktora Róberta Snopka o zablokovanie mojích článmov s tým že ona s mojími názormi nesúhlasí“. Pán šéfredaktor nie aby reagoval demokraticky a oznámil pani Molnárovej, nikto nesúhlasi keď je kritizovaný zrušil môj blog a po kratkej korešpondencii viď tento súkromný blog mi vymazal účet a napísal toto:

Róbert Sopko hevr@hev.sk  (alias Sprostý potkan, Hurska.. stovky iných aliasov)

nebudeš nič žiadať ty odporný červ – molnár. ja reprezentujem hlavné správy a môj portál si spravujem podľa vlastného uváženia a nie podľa tvojich snov. ty žiadaš náhradu milión eur? dovoľ mi sa zasmiať ty imbecil. už ťa máme v redakcii naozaj dosť a to že si kokot len neustále potvrdzuješ a poviem ti to ešte raz, keď tak úpenlivo naliehaš. molnár, si kokot!

okrem toho som zistil že si obyčajný bezdomovec, preto nemáš žiadne právo publikovať blogy na našom portáli. publikovať môžu len riadne registrovaní úžívatelia, ktorí uvádzajú aj trvalé bydlisko, čo ty nemáš. normálne si vyčítam, že som vôbec s tebou doteraz strácal čas a písal ti ako váženej osobe. si hovno a nemám voči tebe žiaden rešpekt! nebudeš sa mne a našej redakcii vyhrážať žalobami a vyplatením náhrady. nepracujeme ani pre mečiara ani pre harabina alebo kotlebu. sme seriózny a nezávislý portál.

tvojich 150 blogov nemalo nikdy žiadnu cenu. bez mihnutia oka ich všetky vymažem! doteraz sme si ťa na stránke držali len kvôli tomu že si nám trochu zvyšoval čítanosť a prilákal si na svoj jedovatý med pár hlupákov. o takýchto ľudí ale ja nestojím, už sme inde a nahánať si pár čitateľov na smradľavý výkal ako si ty už naozaj nie je potrebné. si hnoj, skazený perkelt, plnená paprika hovnom, troska, špina za nechtami a črevná tekutina. želám ti len jedno a to aby si už nikdy neotravoval svojím smradom a nechutným zjavom slušných ľudí a našu redakciu.

verím, že už čoskoro zmizneš z tohto sveta a bude to rovnako ľahké ako vymazanie tvojich úbohých blogov.


————–môj záver—————–

Porušil etiku, slušnosť a  tradíciu slobody prejavu „Aj keď s tebou nesúhlasím, urobím všetko pre to aby sa o tvojom názore dozvedeli aj ostatní“.

————hľadám právnika—————–

Hľadám právnika, ktorý by mi v rámci solidarity k právnemu štátu napísal trestné oznámenie a žalobu za odmenu 50% z výnosu vymožených peňazí!!!!!

1. Žaloba za zákaz blogovania a vymazanie účtu ako porušenie ústavných práv „slobody slova a šírenia názorov – proti redakcii Hlavne správy,

Z judikatúry: Zborník III (s.172n) Neoprávneným zásahom je zásadne každé nepravdivé tvrdenie alebo obvinenie, ktoré zasahuje práva chránené ustanoveniami § 11 a násl. Občianskeho zákonníka. Bez významu je skutočnosť, či pôvodca zásahu si bol vedomý nepravdivosti svojho tvrdenia, alebo či išlo iba o nedbalé preberanie poznatkov a ich rozširovanie.

2. Žaloba za ohováranie proti viacerým redakciam za uverejnenie titulku „Volebný podvodník“ kedže neexistuje žiadný rozsudok a plati prezumpcia neviny… www.koloseo.info/US-Molnar

Z judikatúry: Občan sa stáva poslancom po vykonanej prísahy do rúk predsedu NR SR, poslanec nemôže zobrať späť svoj podpis, ktorý raz dal, bez rozhodnutia súdu. 15 poslancov sa podpísali pod môj návrh na prezidenta a potom ich Danko presvedčil aby zobrali svoje podpisy späť na základe videaa z dielne Daňo a spol, čo je ohováranie najvyššieho zrna, nakoľko sa nezákonne zmocnil originálov petície poslancov a uverejnil ich vo svojom videu.

—————Stretnutie———————-

Kto by mal zaujem zucastnit sa protestu před budovou televizie v Mlynskej doline s cielom – Ziadame riaditela o zavedenie formatu tv diskusie ARENA, v ktorej budu obcania diskutovat o veciach verjených – mám vojenský stan 5x5m a protest bude trvať dovtedy pokial nezacne TV vysielat, aj 14 dní alebo mesiac (potrebujem len prenosne kotviace betonove panely alebo zelezne zavazia nakolko koliky sa do betonu nedaju zatlct)

ODVETA – tu už nepomôže nič len odveta:

Rytieri okrúhleho stola

ZASTAVME Celosvetové spiknutie oligarchov, podvodníkov a darebákov zlodejských „Zastavme ťaženie proti Rusku a tým zastavíme hrozbu III. Svetovej jadrovej vojny v ktorej zomrú milióny ľudí“. Aj na Slovensku sa blíži voľba generálneho prokurátora, Dobroslav Trnka bol ochranca mafie Kočner a spol, Jaromír Čižnár je ochránca „dražobných mafiii“ viď dôkaz trestné oznámenie na NAKA, ktoré bolo odmietnuté!!!! (linka na záver) koloseo.info/naka (daj predtým www.) Preto ma zablokovali, lebo mám generálne dôkazy!!!!!!

Ešte raz na záver:

Kto by mal zaujem zucastnit sa protestu před budovou televizie v Mlynskej doline s cielom – Ziadame riaditela o zavedenie formatu tv diskusie ARENA, v ktorej budu obcania diskutovat o veciach verjených – mám vojenský stan 5x5m a protest bude trvať dovtedy pokial nezacne TV vysielat, aj 14 dní alebo mesiac (potrebujem len prenosne kotviace betonove panely alebo zelezne zavazia nakolko koliky sa do betonu nedaju zatlct)

Preto je veľmi dôležité aby voľba generálneho prokurátora bola zverená do rúk ľudu v ľudovom referende, keď vo Švajčiarsku sa výber riaditeľa štátnej televízie uskutočňuje jeden rok predstavovaním kandidátov v televíznej relácii ARENA, tak žiadame aj tu na Slovensku aby sa kandidáti predstavovali cez diskusnú reláciu ARENA ako v Česku KOTOL za účasti najmenej 100 ľudí z rôznych aktivistov a výber trval minimálne tri mesiace pod paľbou.

Druhá vec je nutná aby sa nezabudlo pokračovať vo vyšetrovaní mafie „Kočner a spol“ lebo oni neboli len politicky skorumpovaný ale obdobne ako mne ukradli rodinný dom a osobne bývalý generálny prokurátor Dobroslav Trnka ich kryl v rámci trestných mojích oznámení tak aj Jankovská kryla všetky moje podania na súdoch.

O tom bude nasledujúci blog.

Ja občan týmto vyzývam zodpovedných aby bola založená komisia na preskúmanie zločinov mafie „Kočner a spol“ na civilnom obyvateľstve a hlavne orytím zločinu bývalým generálnym prokurátorom Dobroslavom Trnkom a krytím nespravodlivých rozsudkov ovplyvnených Jankovskou a spol. Chcem byť predsedom tejto komisie, nakoľko som bol najviac prenasledovaný touto štátnou mafiou čo viedlo k rozpade rodiny, rozvode a ublíženie na zdraví môjmu synovi, ktorý už má z tejto nespravodlivosti poruchu osobnosti a doživotné psychické ochorenie.

Prečítané:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *