Žiaľ, aj keď ho nemám rád, lebo ma podviedol, ale Kotleba ma v tomto videu vo veľkej miere PRAVDU, pridal by som „rafinovaná“ likvidácia seniorov.

Na youtube sa objavili dve videa, to prvé je od Mariána Kotlebu s názvom Koronavírus ako zámienka na zotročenie ľudí a to druhé od Štefana Harabina s názvom Budú Matovič a Pollák trestne stíhaní za volebnú korupciu? Áno, ak sú Čižnár a Lučanský apolitickí.

(som najprenasledovanejši občan SR)

Vážení čitatelia, bude sa na prvý podľad zdať, že témy ohľadne koronavírusu sú už vyčerpané, ale nie je to pravda. Teneto blog je určený okrem riadných čitateľov aj pre ľudí s poruchou sluchu, nakoľko darmo su pustia video, keď nebudú počiť hovorené slovo. Vieda na youtibe ma natoľko zaujali, že som si dovolil urobiť rešeš pre nepočujúcich. Veď dnes je móda, že štátnicke prejavy sú prekladané gestikuláciou aj pre nepočujúcich. Zároveň je to príležitosť okomentovať tieto videa. Prvé video: Mariána Kotlebu s názvom Koronavírus ako zámienka na zotročenie ľudí.

V stručnosti hovorí o tom, že žijeme v „korona panike“ a doslovne hovorí „To že tento virus bol umelo vytvorený v laboratoriach je asi každemu jasne su na to dokazy, su na to dokazy špičkových biologov, mikrobiologov, genetikov, o tom nebudeme debatovať jednoducho žijeme v prostredí nejakého virusu ktorý vyvoláva ochorenia, jednoducho na tie ochorenia su nachilny starší ludia ale otazkou je prečo vlady štatov bavme sa o našej slovenskej vlade uzatvara celu republiku , uzatvara, utlmuje, likviduje celu ekonomiku.“

Ďalej sa zamýšla nad tým, že na ochorenia sú viac nýchylní dôchodcovia a ľudia v staršom veku a chápe opatrenia prečo majú zostať doma, ale nechápe prečo aj mladí ľudia a pracujúci v strednom veku majú byť tak isto v tzv. „karanténe“. Namiesto uvoľňovania opatrení a spúšťania prevádzok, obchodov, výroby sa dozvedáme, že opatrenia majú byť až do konca roka. Po riadnom premyslení pro a proti mu vychádza, že „ Ak ľudia prídu o robotu tak potom nieje cielom Matoviča ochranit ludi pred koronavirusom , ale je podla mna jeho cielom dostat slovensku ekonomiku na kolena a pripravit pôdu preto aby sa mohol preskupit majetok ludi do ruk vyvolenych skupin , do ruk oligarchu do ruk nadnarodnych financnych skupin finančneho kapitalu .“ 

Potom príde čas, keď EU bude uvolňovať obrovske finančné objemy peňazí, či to bude 500 miliard, či to bude 1000 miliadr, pretože to nebudú papierove peniaze ale „nacvakané do počítača ako počitačova hra akoby na nejakom simulatore nahadzujete kredity presne tak funguje Europska Unia presne tak funguje Centralna banka. Bude to v čase keď ľudia už nebudú mať z čoho žiť, príde inflácia nevýdaných rozmerov. Nadnárodné skupiny, bankové domy začnú skupovať majetok a ľudia bez peňazí aby si zachránili život budú predávať pod hodnotu trhovej ceny svoje byty domy pôdu proste všetko.

„A ked sa tento ciel naplni ked tento proces prebiehne nastane stav keď naradi všetkých povinne očkovat kedy hazarduje se svojim zdravim ale i zo zdravim všetkych ostatnych , tym že nás všetkych budu slovne masirovat tym nam vštepia myšlienku ano podme sa všetci hromadne očkovat lebo to nas zachrani . Nechcem vas presvedčat či sa mate dat očkovat či nie je to na vašom rozhodnuti ale chcem vam povedat jednu věc, v USA v Izraeli už dnes maju vakciny čo obsahuju nanočipy  s pomoci tejto vakciny vam vstrieknu do tela ten nanočip  ktory ma nejake funkcie samozrejme že vy neviete ake funkcie ma aktivovane a ake nie. Ked našu ekonomiku nepovolia tak všetci budeme na kolenach ale ten virus tu bude chapete?“

Záver: Je potrebné chrániť dôchodcov, viac sa im venovať, ponúkť im extra servis, jednoducho si to zaslúžia, lebo vďaka nim sme ti aj my ale neobmedzovať ľudí v produktívnom veku v tom aby mohli žiť, ale nie aby zostali zatvorené fabriky, živnostnici a stratili sme výplaty za vykonanú prácu, to by viedlo ku krachu.

Linka:

Dal som si tu námahu a celý odpis nájdete v komentoch.

Moja poznámka: Ale aj ja mám pravdu, že ide tu najmä o likvidáciu seniorov, nepohodlných ľudí, už nás oligarchia nepotrebuje cez dôchodky im uberáme financie na kradnutie a zažili sme aj socializmus a to im vadí!!! Viď tento obrázok stiahutý z FB.

Úplne na záver prečo som v titulku uviedol Žiaľ, aj keď ho nemám rád, lebo ma podviedol pričom som myslel na Kotlebu. Aj on nesie vinu na tomto stave lebo klamal při prezidentských voľbách, že mi podpisoval kandidátku na prezidenta ako občan – nie pan Kotleba dobře ste vedel, že Vás žiadam jako poslanca a chcel som len využiť v predvolebnej kampani vystúpenie v televízii na zviditelnenie krádeže môjho rodinného domu, aj som Vám osobne vyrozprával príbeh a vy ste si osobne prevzal podklady a sľúbil ste, že budete interpelovať generálneho prokurátora, čo ste do dnešného dňa neurobil. Navrhujem Vám aby ste inicioval založenie výboru na došetrenie konania sudcov a hlavne bývalého generálneho prokurátora Trnku, ktorý by prešetril aj iné podvody, ktoré táto organizovaná skupina urobila za asistencie pána Fica, nech si nikto nemyslí, že Kočner bol „Sám vojak v poli“ – vykonával aj rozkazy od Fica a krádež môjho rodinného domu organizoval poslanec za SMĚR cez Kočnera a spol. Taká je Holá PRAVDA.

Viď moja sťažnosť na Ústavný súd, ktorú zamietla posledná Kiskova sudkyňa…. www.koloseo.inf/US-Molnar

– – – – – – – – – –

Druhé video:  od Štefana Harabina s názvom Budú Matovič a Pollák trestne stíhaní za volebnú korupciu? Áno, ak sú Čižnár a Lučanský apolitickí.

Na internete sa objavilo video, na ktorom dve rómske ženy hovoria o tom, ako Igor Matovič a europoslanec za OĽANO Peter Pollák chodili po osdách a podplácali Rómov potravinami a zrejme aj peňažne, aby si získali ich hlasy.

Na základe tohoto videa Štefan Harabin oznámil, že podáva na Matoviča a Polláka trestné oznámenie za volebnú korupciu a marenie volieb generálnemu prokurátorovi J. Čižnárovi a policajnému prezidentovi M. Lučanskému. Predmetné video má podľa neho minimálne rovnakú dôkaznú hodnotu ako dôkazy použité špecializovaným súdom v kauze Kočner.

Každopádne, o problematike kupovania rómskych hlasov sa hovorí už dávnejšie, pričom nevidno politickú vôľu na jej dôsledné vyšetrenie.

„Vo videu uvádzajú: „Ľudia volili Matoviča i Polláka. Oni cigánom nepomáhajú a vy cigáni ste takí sprostí, že ste ich išli voliť. Pollák je cigán, ta mal by sa zastávať cigánov, nie policajtov. Ta všetci cigáni volili Matoviča i Polláka, bo chodili po cigánskych osadách, rozdávali jedlo a prosili cigánov, že by ich volili. Možno aj podplácali. Dali sme moc Matovičovi a takto sme dopadli. Keď ne cigáni, ta Matovič  sa tam nedostane. Každá osada volila Matoviča a taký máme výsledok. Armádu na nás poslali.“

Podľa Harabina uviedli závažne skutočnosti, ktoré sú doslova spojené s hrubou trestnou činnosťou viažúcou sa na volebný proces, pretože ide o zjavnú trestnú činnosť Polláka a Matoviča. „Ide o volebnú korupciu a trestný čin marenia prípravy a priebehu volieb.“

Video https://www.youtube.com/watch?v=NdvzUgCBKi0

Moja poznámka: Pán Harabin má úplnu pravdu, nielen Čaputová patrí do Leopoldova jako sa už viac krát vyjadril, ale aj Matovič, viď aj mojé trestné oznámenie uverejnené v predchádzajúcom blogu. Ale aj na pána Harabina mám ťažké srdce, lebo bol predkladateľom novelizácie zákona o dobrovoľných dražbách a pozabudol tam zakonponovať jako sa môžu brániť občania, ktorým zákon ublížil a chýbalo ustanovenie napríklad „při podozreniach nekalej dražby v zmysle zákona před novelizáciou neplatí trojmesačná prekluzívna premlčacacia doba na preskúmanie zákonnosti. Tiež mu vyčítam, že před voľbami sľuboval, že každý občan, ktorý sa cíti dotknutý a potrebuje právnu pomoc aby sa obrátil na jeho centrum právnej pomoci při politickej strane VLASŤ. Napísal som tri krát za sebou žiadosť o preskúmanie krádeže môjho rodinního domu ale do dnešného dňa som nedostal odpoveď.

Žiadosť pre pánov Kotlebu a Harabina.

Tu Vám uvádzam linku v ktorej som podrobne popísal nezákonnosť aj s naskenovanými časťami dokumentácie tak, aby mohol odborník na trestné a občianské právo jako aj súd rozhodnúť. Žiadam Vás aby ste mi odpovedaali prečo bývalý generálny prokurátor Trnka odmietol vyšetrovanie, prečo odmietol aj súčasný generálny prokurátor podnety a prečo sudcovia pod vedením Jankovskej a predsedu senátu Ľuboša Sadovského odmietli moje žaloby.

Linka:  https://blog.hlavnespravy.sk/14033/dalsi-otvoreny-list-prezidentke-zuzane-caputovej-ak-nemozete-odvolat-generalneho-prokuratora-vyzyvam-vas-na-otvoreny-dialog/

Aj pre verejnosť uvádzam 4 argumenty prečo vlastnícke práva neprešli a išlo o PODVOD – dokedy budem čakať na spravodlivosť??????

Prišiel som o strechu nad hlavou nezákonným spôsobom mafiou Kočnera a spol, ale doposiaľ sa věc nedá riešiť. Len pre informáciu v krátkosti uvádzam dôvody prečo došlo k nezákonnému prevodu vlastníckych práv. Momentálne prebieha súdne konanie o určenie neplatnosti zrušenia môjho listu vlastníctva, čo môže trvať dlhšiu dobu a viac jako 2 roky s neistým úspechom, nakoľko márne uplynula trpjmesačná premlčacia lehota.

1. Dohovor – „prechod vlastníckych práv v neprítomnosti a bez vedomia pôvodného vlastníka je svojvolne konanie, ktoré sa v žiadnej demokratickej spoločnosti, ktorá sa hlási k právnemu štátu nemôže považovať za zákonné“.

2. Zásada „nemo plus iuris“- „ak návrh na vykonanie dorbovoľnej dražby podá nevlastník, vlastnícke práva neprešli…. Ani zákon o dobrovoľných dražbách neobsahuje ustanovenie, ktoré by obchádzalo zásadu nemo plus iuris“.

3. Zákonnosť – podľa domáceho zákona o dobrovľných dražbách, „navrhovateľom dražby môže byť len záložný veriteľ zapísaný v liste vlastníctva“, ďalej „pri dražbe licitátor sa obracia na okruh osôb a udelí príklep najvyššej ponuke“ a ďalšie…. Toto všetko bolo porušené!

4. Ústavne a ľudské práva – Ústavný súd potvrdil, že boli porušené moje ľudské práva, nakoľko dom v čase príklepu bol pod ochranou Okresného súdu Bratislava IV a nebola zrušená exekúcia, ktorá mala byť vzhľadom na námietku zastavená. O mojej námietke súd nerozhodol do momentu príklepu, teda dražobník mal upustiť od príklepu!!!! Potvrdené Ústavným súdom!!!!

Kľúčový argument: Vlastnícke práva neprešli, nakoľko dobrovoľná dražba bola vykonaná v neprítomnosti a bez vedomia pôvodného vlastníka, obišla sa zásada „nemo plus iuris“ a navrhovateľ dražby nebol zapísaný v LV ako záložný veriteľ, v momente príklepu nebol platný právny dôvod na vykonanie dražby, dom bol pod ochranou Okresného súdu Bratislava 4 – exekučné konanie.

Odpis z listu starostke Čahojovej mestskej časti Karlová Ves, Lamač, Záhorská Ves, Dúbravka……

Vzhľadom na to, že Mestská časť Bratislavy Karlová ves nemá žiadne vólne záhrady na dlhodobý prenájom, obraciam sa na priľahlé mestské časti so žiadosťou o prenájom záhrady s nižšie uvedeným účelom – v tomto zlom čase koronavírusu, môj nízky dôchodok 230 euro a dcerina hmotná núdza 120 eur nám nedovoľuje prenajať komerčný byt.

Chceme ziskat legalne oplotenú zahradku (prípadne s chatkou, čo neni podmienkou) a pristupom autom až do zahradky ktora je vo vlastnictve Vašej miestnej samospravy s prenajmom na dlhšiu dobu na ktorej by sme si postavili vojenský stan 5×5 metrov, zaparkovali požičane auto a prežili kriticke obdobie (rok-dva) v ktorom sa vzhladom na koronavírus nachadzame.  Prosim aby ste riešenie našli do 30 aprila 2020 – do tej doby musíme vypratať kanceláriu v internáte Mlynskej doline kde sme doposiaľ aj ubytovaní, nakoľko podľa nariadenia vlády sa mení na ubytovanie repatriantov zo uzahraničia a nemajú v povinnosti nám zabezpečiť náhradné priestory pre kanceláriu ako aj bývanie a na prenájom komerčného bytu nemáme peniaze..

Kontakt 0951180340 . alebo mail jan.molnar48@gmail.com 

– – – – –

Nad rámec:

Laureát Nobelovej ceny je presvedčený, že CoViD-19 bol vytvorený v laboratóriu

Vírus SARS-CoV-2, ktorý spôsobuje ochorenie CoViD-19, bol pravdepodobne umelo vyrobený v laboratóriu.  Toto stanovisko zaujal v rozhovore s francúzskym spravodajským kanálom CNews aj profesor virológie Luc Montagnier a laureát Nobelovej ceny v roku 2008 za objav retrovírusu HIV. 

Vo svojich záveroch sa vedec opiera o štúdie francúzskeho matematika Jean-Claude Pereza, ktorý podľa Montagniera podrobne vyšetril koronavírusy a v jeho genóme našiel prvky HIV. Taktiež dodal, že podobnú štúdiu sa pokúsila publikovať aj skupina indických vedcov, následne ju však pod tlakom museli stiahnuť.

„Dospeli sme k záveru, že vírus bol zmanipulovaný,“ uviedol francúzsky expert a zdôraznil, že SARS-CoV-2 je „prácou molekulárnych biológov“.

(Prevzate z dostupných zdrojov)

——————————————— 

————-odkazy a linky —————–

Stále hľadám odvážneho právnika, ktorý vyhodnotí krádež môjho rodinného domu, dôkazy sú tuná: www.koloseo.info/naka

——————————————-
Kto je presvedčený, že mi štát ublížil, prosím preispejte aby sme sa s rodinou vymanili z bezdomovectva, bez pomoci to nejde verte mi……..
bank:
AT682021621634355100 BIC: SPHBAT21XXX

Priatelia založili Fan club Jana Molnára, ak sa Vám moje blogy, ktorých je už 144 páčia na hlavných správach, pridajte sa, Ďakujem

https://www.facebook.com/groups/300920957547314/

Tak a je to tu, máme liek na koronavirus, čítaj

https://www.topky.sk/cl/10/1868341/KORONAVIRUS-Slovenska-biologicka-ma-navod–ako-predist-sireniu-nakazy–budete-prekvapeni–ake-je-to-jednoduche

Minúta ticha  pre všetky obete po roku 1989!

Kde prirodzené právo prehráva nad papierovým právom, treba aby rozhodli občania v ľudovom referende!

Ešte raz na záver:

Bude nás 1.000.000 (milión) ľudí, ktorí nevolili Čaputovú? A podpíšu petíciu za jej odvolanie

Linka na petíciu: https://www.peticie.com/a/228130

https://www.peticie.com/vyhlasenie_neplatnosti_prezidentskych_volieb_v_roku_2019_a_ich_opakovanie

Linka na Facebook: https://www.facebook.com/groups/637031686760444

Podpíšte a preposielajte priatelia!!!!

Toto som zabudol… naša nádej….

Eldorado

Prílohy:

Kauza krádež rodinného domu na webe: www.koloseo.info/naka

Rozprávaný príbeh:

videa na youtube: https://www.youtube.com/user/chorademokracia/videos

Prečítajte si z iného rozného uhľu Tu

Kliknite aj na mojú ďalšiu novú kapitolu Tu

Alebo moje archívy v HN

Mohli mi ukradnúť dom, majetok, pohľadávky ale to, že mi ukradli syna to im nedarujem!!!!

https://blog.hlavnespravy.sk/14033/dalsi-otvoreny-list-prezidentke-zuzane-caputovej-ak-nemozete-odvolat-generalneho-prokuratora-vyzyvam-vas-na-otvoreny-dialog/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *